Szeretnél ingyen terméket tesztelni? Infók hírlevélben, iratkozz fel! | Házhoz szállítás akár 48 órán belül 20.000 Ft fölött ingyen. | Biztonságos bankkártyás fizetés.

Átlagos értékelés:
4.1 (40 vélemény)
(19)
(12)
(5)
(3)
(1)
Még nem írt véleményt a termékről?
Mónika Postán maradó, Dunakeszi 2. Posta
2019.06.06
Elég sűrű állagú, nekem picit nehezebben habzott fel. Egyébként jól tisztít, kellemes a használata, tetszik, hogy nincs illatosítva. Nem szárítja a bőrt. Jó, meg vagyok vele elégedve.
Zita
2019.06.05
Nem éreztem WOW-hatást. Kellemesen habzik, sls. Amivel még nem is lenne baj, de amilyen béna vagyok, a szemembe is jutott véletlenül belőle. Mit ne mondjak, elég kellemetlen volt a dolog. Szépen tisztít, nem csikorgós módon. Egynek jó. Viszont hozzá vagyok szokva a micellás vízhez és az LRP lemosómhoz.
Margó
2019.06.05
Meglepődve tapasztaltam, hogy géles állaga van, amelyet alapvetően nem kedvelek, viszont ez a termék kivételt képez ez alól. Nagyon jól megtisztítja a bőrt, felfrissíti, könnyed. Az egyetlen negatívuma az ára.
Marietta
2019.06.05
Tökéletes tisztító, ha tehetném csak ezt vennem. Tökéletesen teszi a dolgát, kímélő, gyengéden tisztít és szerintem csodás tisztaság illata van. Ez a kiszerelés utazáshoz jó társ lesz.
Vélemény írása a termékről
Csak regisztrált vásárló, belépést követően írhat véleményt.
Kötelező!
Értékelés:
Kötelező!
Kötelező!
Nem fogadta el az Adatkezelési tájékoztatót!
Vissza